عینک آفتابی مناسب فرم صورت شما

عینک آفتابی مناسب فرم صورت شما

عینک آفتابی مناسب فرم صورت شما

عینک ، عینک آفتابی
بارها اتفاق افتاده که در انتخاب یک عینک آفتابی زمان زیادی صرف کرده و در اخر هم انتخاب شما زیاد دلچسب و مناسب نیست چرا که باید در هر انتخاب نکاتی را بدانید که در ادامه می خوانید.
بازدید : 25,186 نفر

عینک آفتابی مناسب صورت

برای انتخاب و هر وسیله ای باید تناسب را رعایت کرد و این هیچ ارتباطی با صرف هزینه ندارد بلکه داشتن آگاهی از نوع وسیله با چیزی که قرار است ست شود مهم است. عینک آفتابی هم یکی از این لوازم است که اگر با توجه به رنگ زیبا و شکل خواصش بدون آگاهی انتخاب شود نمی تواند رضایت بخش باشد.عینک آفتابی

عینک دودی

 فرم صورت و انتخاب عینک 

  صورت قلبی 

 اگر فرم صورت شما قلبی شکل است یعنی پهنای بالای صورت شما بیشتر از قسمت پایینی آن است باید عینکی را انتخاب کنید که تماما در قسمت بالایی صورت ننشیند.

عینک آفتابی
عینک مناسب فرم صورت 
 
  صورت مستطیلی 
 
بهترین مدل عینک آفتابی برای صورت های مستطیلی عینک هایی با فریم و فرم گرد در گوشه ها است پرا که این حالت تعادل را در صورت شما برقرار می کند.
 
 صورت بیضی 
 
همچنین بخوانید : بهترین مدل عینک آفتابی مردانه و زنانه 2017
اگر صورت شما فرم بیضی شکل دارد باید بدانید که افرادی هستید که اکثر عینک ها به صورت شما می آیند و انتخاب برای شما آزاد است و خیلی راحت می توانید عینک آفتابی خود را انتخاب کنید.
 
 صورت گرد 
 
نوبت به صورت های گرد می رسد که به دلیل فرم گرد صورتشان باید زاویه های عینک شان را جدی بگیرند و مناسب ترین عینک برای این افراد عینک هایی با فرم کشیده و مربع است.
 
عینک آفتابی
عینک های آفتابی
  صورت مربعی شکل 
 
صورت های مربعی شکل مانند فرم صورتهای مستطیلی عمل کنند و از فریم های گرد تر در انتخاب استفاده کنند.
/ 0 نظر / 19 بازدید