فاکتورهای انتخاب مدل ابرو متناسب با فرم صورت

فاکتورهای انتخاب مدل ابرو متناسب با فرم صورت

فاکتورهای انتخاب مدل ابرو متناسب با فرم صورت

مدل ابرو ، بهترین مدل ابرو
برای اینکه زیباتر به نظر برسید باید مدل ابرو را متناسب با فرم صورت انتخاب کنید که برای این کار راهکارهایی وجود دارد که ما به شما یادآوری میکنیم.
بازدید : 1,454 نفر

معیارهای انتخاب بهترین مدل ابرو

انتخاب مدل ابرو تاثیر زیادی در زیبایی صورت دارد بنابراین برای انتخاب صحیح شکل فرم دادن به ابروها باید معیارهایی را درنظر بگیریم . از آنجایی که فرم صحیح ابروها شما را زیباتر میکند ما راهکارهای انتخاب بهترین مدل ابرو برای صورت را به شما یادآور خواهیم شد.مدل ابرو

انتخاب مدل ابرو متناسب با فرم صورت

برای پیاده کردن مناسب ترین مدل ابرو بر روی صورت فاکتورهای قابل توجهی وجود دارد که برای هر چه بهتر شدن کار باید آنها را در نظر داشت.
مهمترین آنها ترکیب و فرم صورت با در نظر گرفتن بلندی یا کوتاهی پیشانی است که با در نظر گرفتن این دو مسئله ی مهم می توان ابرویی داشت که چهره را به سمت چهره ای نرمال و بیضی شکل نزدیک کند برای مثال بر روی صورتی کشیده و لاغر و دراز حتما باید ابرویی که هیچ زاویه و شکستگی به سمت بالا نداشته و صاف به دو سمت صورت کشیده شده است را پیاده کرد و در صورتهای تپل و گرد بر عکس .

مدل ابرو متناسب با فرم صورت

همچنین بخوانید : مدل های ابرو مناسب فرم صورت + عکس
مدل ابرو متناسب با صورت

پهن و نازکی ابرو ها را نیز بر اساس فاصله ی چشمها به ابروان و فرم بینی باید در نظر گرفت که هر چه فاصله ی بین چشم و ابرو کمتر باشد، بهتر است ابرو باریکتر شود تا با ایجاد فاصله ی بیشتر مدل و فرم ابرو زیباتر شده و چهره از هم بازتر شود، در صورت فاصله ی زیاد بین این دو بهتر است ابروها را از بالا برداشت و فرم داد و به شکل مناسب خود در آورد. توجه به همه ی این موارد می تواند شما را در داشتن ابرویی زیبا و متناسب کمک کند.

فاکتورهای انتخاب مدل ابرو متناسب با فرم صورت

/ 0 نظر / 75 بازدید